Müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla , kullanım değeri yüksek ürünler tasarlayarak , iç ve dış müşterilerinin memnuniyetini , sürekli en yüksek seviyede tutmaktır.

Firmamız 2004 yılında SERDAR KIZILTAN tarafından kurularak plastik parça tasarımı , plastik enjeksiyon parça üretimi ve gruplama hizmetlerinde sadece tesis alanında değil , bilgi ve deneyim alanında da gelişmesini ve büyümesini devam ettirmektedir. Bu gelişim , plastik sanayindeki konumumuzu sağlam ve güvenilir kılmaktadır.

RAM PLASTİK olarak tüm yönetici ve çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini , müşteri istek ve beklentilerinin , en yüksek kalite , en hızlı teslimat ve ekonomik biçimde karşılanması için kullanılır.

RAM PLASTİK ile kurulacak bir iş birliği , sadece müşteri – üretici ilişkisi boyutlarında kalmayan , aynı zamanda her iki taraf içinde uzun vadeli , köklü ve karlı bir ortaklık olacaktır.

 

Müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla, kullanım değeri yüksek ürünler tasarlayarak, iç ve dış ihtiyaç memnuniyetini, sürekli en yüksek düzeyde tutmaktırtır.